Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel RELX AEX:REN, GB00B2B0DG97

  • 18,915 7 aug 2020 17:35
  • +0,265 (+1,42%) Dagrange 18,490 - 18,915
  • 1.408.704 Gem. (3M) 1,8M

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2014201520162017
Omzet 5.560,405.971,006.895,007.355,00
Operationele kosten 3.845,444.597,005.201,005.489,00
Afschrijvingen 500,19717,00599,00585,00
Bedrijfsresultaat 1.339,031.461,001.642,001.893,00
Resultaat voor belastingen 1.182,911.312,001.473,001.734,00
Belastingen 258,64298,00304,0067,00
Cashflow 136,70-139,009,00-45,00
Nettowinst 919,611.008,001.161,001.659,00

Balans (x 1.000.000)

  2014201520162017
Materiële activa 227,57229,00242,00209,00
Immateriële activa 8.160,798.387,009.996,009.159,00
Financiële activa 236,89293,00288,00329,00
Vaste activa 9.168,949.258,0010.970,0010.124,00
Voorraden 142,14158,00209,00197,00
Debiteuren 1.489,711.601,001.956,001.822,00
Overige vorderingen
Liquide middelen 276,51122,00162,00111,00
Vlottende activa 1.939,421.927,002.347,002.159,00
Totaal activa 11.108,3611.185,0013.323,0012.283,00
Gewoon kapitaal 2.110,292.144,002.320,002.353,00
Preferent kapitaal 219,73619,20622,79717,74
Aandeel van derden 31,0734,0038,0021,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen 122,72121,00112,0081,00
Langlopende schulden 5.021,374.822,005.656,005.383,00
Kortlopende schulden 3.945,644.185,005.309,004.526,00
Totaal passiva 11.108,3611.185,0013.323,0012.283,00

Overige data

  2014201520162017
Aantal werknemers 28.20029.30030.60031.200
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.205.4001.175.9101.144.1201.123.680
Winst per aandeel 0,820,911,071,56
Dividend per aandeel 0,260,300,360,39
Cashflow per aandeel 1,101,201,471,64
Intrinsieke waarde per aandeel
Koers-winstverhouding 12,2512,5312,7910,90
Dividend rendement (%) 2,592,632,632,29
Rendement eigen vermogen (%) 43,5847,0150,0470,51
Koers einde boekjaar 10,0511,4013,6917,00

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by VWD Group Crypto data by Crypto Compare