Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel ArcelorMittal AEX:MT, LU1598757687

  • 9,600 3 aug 2020 17:38
  • +0,260 (+2,78%) Dagrange 9,265 - 9,660
  • 6.812.655 Gem. (3M) 9,3M

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000) (USD)

  2016201720182019
Omzet 56.791,0068.679,0076.033,0070.615,00
Operationele kosten 53.354,0063.850,0070.634,0073.881,00
Afschrijvingen 2.926,002.974,003.609,004.994,00
Bedrijfsresultaat 3.834,005.830,005.596,00-1.325,00
Resultaat voor belastingen 2.720,005.007,004.981,00-1.932,00
Belastingen 986,00432,00-349,00459,00
Cashflow -1.361,002,00-252,002.707,00
Nettowinst 1.779,004.568,005.149,00-2.454,00

Balans (x 1.000.000) (USD)

  2017201820192020
Materiële activa 36.971,0035.638,0036.231,00
Immateriële activa 5.737,005.728,005.432,00
Financiële activa 5.555,004.906,006.529,00
Vaste activa 58.552,0058.774,0059.292,00
Voorraden 17.986,0020.744,0017.296,00
Debiteuren 3.863,004.432,003.569,00
Overige vorderingen
Liquide middelen 2.786,002.354,004.995,00
Vlottende activa 26.745,0032.475,0028.616,00
Totaal activa 85.297,0091.249,0087.908,00
Gewoon kapitaal 38.789,0042.086,0038.521,00
Preferent kapitaal -16.638,57-18.156,57-18.892,57
Aandeel van derden 2.066,002.022,001.962,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 23.032,0023.686,0026.138,00
Kortlopende schulden 21.410,0023.455,0021.287,00
Totaal passiva 85.297,0091.249,0087.908,00

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 199.000197.000199.000191.000
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 3.065.7101.021.9001.021.9001.021.900
Winst per aandeel 0,584,485,08-2,42
Dividend per aandeel 0,000,100,200,30
Cashflow per aandeel 0,884,474,115,89
Intrinsieke waarde per aandeel 9,8337,8640,9937,37
Koers-winstverhouding 38,257,263,57-6,46
Dividend rendement (%) 0,000,311,101,92
Rendement eigen vermogen (%) 5,9011,7812,23-6,37
Koers einde boekjaar 22,1932,5218,1415,64

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by VWD Group Crypto data by Crypto Compare