Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel Royal Dutch Shell A AEX:RDSA1, GB00B03MLX29

  • 13,210 6 aug 2020 17:38
  • -0,232 (-1,73%) Dagrange 13,048 - 13,414
  • 7.773.162 Gem. (3M) 14,4M

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000) (USD)

  2016201720182019
Omzet 233.591,00305.179,00388.379,00344.877,00
Operationele kosten 216.001,00276.322,00343.504,00308.122,00
Afschrijvingen 24.993,0026.223,0022.135,0028.701,00
Bedrijfsresultaat 5.912,0019.706,0035.295,0026.550,00
Resultaat voor belastingen 5.606,0018.130,0035.621,0025.485,00
Belastingen 829,004.695,0011.715,009.053,00
Cashflow -11.119,00535,006.878,00-8.811,00
Nettowinst 4.575,0012.977,0023.352,0015.842,00

Balans (x 1.000.000) (USD)

  2017201820192020
Materiële activa 226.380,00223.175,00238.349,00
Immateriële activa 2.418,0023.586,0023.486,00
Financiële activa 35.149,0028.403,0025.797,00
Vaste activa 311.693,00301.712,00311.647,00
Voorraden 25.223,0021.117,0024.071,00
Debiteuren 30.721,0027.541,0030.216,00
Overige vorderingen
Liquide middelen 20.312,0026.741,0018.054,00
Vlottende activa 95.404,0097.482,0092.689,00
Totaal activa 407.097,00399.194,00404.336,00
Gewoon kapitaal 194.356,00198.646,00186.476,00
Preferent kapitaal 15.973,0215.310,7813.339,32
Aandeel van derden 3.456,003.888,003.987,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 129.518,00118.847,00134.249,00
Kortlopende schulden 79.767,0077.813,0079.624,00
Totaal passiva 407.097,00399.194,00404.336,00

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 92.00086.00082.00083.000
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 8.174.3908.342.6208.217.3807.881.190
Winst per aandeel 0,561,562,842,01
Dividend per aandeel 1,701,701,701,88
Cashflow per aandeel 2,524,276,465,35
Intrinsieke waarde per aandeel
Koers-winstverhouding 48,9121,369,0313,02
Dividend rendement (%) 6,215,106,637,19
Rendement eigen vermogen (%) 2,456,6811,768,50
Koers einde boekjaar 27,3933,3225,6626,17

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by VWD Group Crypto data by Crypto Compare