Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel Euronext PSE:ENX, NL0006294274

  • 102,200 18 sep 2020 16:29
  • +4,100 (+4,18%) Dagrange 99,800 - 104,100
  • 83.568 Gem. (3M) 121,4K

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 496,44532,29615,03679,11
Operationele kosten 227,64251,44284,19323,28
Afschrijvingen 15,0916,9323,4043,68
Bedrijfsresultaat 265,54313,13313,25330,91
Resultaat voor belastingen 263,98311,08311,71325,57
Belastingen 66,9668,9094,08100,29
Cashflow 22,9313,39210,30-25,86
Nettowinst 197,01241,30215,97221,97

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 27,4927,8038,9058,90
Immateriële activa 321,16515,10705,641.458,80
Financiële activa 133,02222,50292,80264,80
Vaste activa 493,77781,381.066,071.858,33
Voorraden 0,000,000,000,00
Debiteuren 45,1859,9091,28112,12
Overige vorderingen 7,641,402,501,40
Liquide middelen 174,50187,80398,02369,80
Vlottende activa 263,74284,20532,39548,88
Totaal activa 757,521.065,581.598,462.407,22
Gewoon kapitaal 548,02715,27791,09918,14
Preferent kapitaal 6,0735,1070,8775,23
Aandeel van derden 0,0014,2011,2315,70
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 89,34211,31601,891.218,29
Kortlopende schulden 120,16124,79194,25255,10
Totaal passiva 757,521.065,581.598,462.407,22

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 5896878371.075
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 70.00070.00070.00070.000
Winst per aandeel 2,833,473,103,18
Dividend per aandeel 1,421,731,541,59
Cashflow per aandeel 2,593,043,193,63
Intrinsieke waarde per aandeel 6,428,509,7711,53
Koers-winstverhouding 13,8514,9316,2322,85
Dividend rendement (%) 3,623,343,062,19
Rendement eigen vermogen (%) 35,9533,7427,3024,18
Koers einde boekjaar 39,2151,8150,3072,65

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by VWD Group Crypto data by Crypto Compare