Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel ForFarmers AEX:FFARM, NL0011832811

  • 5,640 14 aug 2020 17:35
  • +0,060 (+1,08%) Dagrange 5,520 - 5,640
  • 173.768 Gem. (3M) 115,8K

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 2.112,912.219,622.410,072.464,68
Operationele kosten 2.045,072.145,602.334,142.450,51
Afschrijvingen 26,0427,6327,9971,00
Bedrijfsresultaat 71,6577,9178,8416,95
Resultaat voor belastingen 68,1275,5374,4527,62
Belastingen 14,3416,2315,229,62
Cashflow 17,893,08-73,46-23,82
Nettowinst 53,2658,5558,5918,00

Balans (x 1.000.000)

  2017201820192020
Materiële activa 206,73262,20268,44
Immateriële activa 96,23168,02139,77
Financiële activa 24,0225,3927,21
Vaste activa 339,28471,40472,40
Voorraden 76,7297,8795,95
Debiteuren 178,72213,27184,69
Overige vorderingen 0,092,073,86
Liquide middelen 161,3051,7662,76
Vlottende activa 448,01402,32393,08
Totaal activa 787,29873,72865,48
Gewoon kapitaal 405,30435,59413,22
Preferent kapitaal -5,69-7,55-2,01
Aandeel van derden 4,635,175,13
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 111,86142,49115,14
Kortlopende schulden 265,50290,47331,99
Totaal passiva 787,29873,72865,48

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 2.2732.3252.6542.570
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 106.260106.260106.260106.260
Winst per aandeel 0,500,580,580,18
Dividend per aandeel 0,240,300,300,28
Cashflow per aandeel 0,771,100,770,90
Intrinsieke waarde per aandeel 3,753,533,823,63
Koers-winstverhouding 13,3018,0013,8831,89
Dividend rendement (%) 3,612,873,734,88
Rendement eigen vermogen (%) 12,5614,4513,454,35
Koers einde boekjaar 6,6510,448,055,74

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by VWD Group Crypto data by Crypto Compare