Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel Coca-Cola European Partners AEX:CCEP, GB00BDCPN049

  • 36,100 18 sep 2020 17:35
  • -1,100 (-2,96%) Dagrange 36,050 - 37,150
  • 44.970 Gem. (3M) 53,3K

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 9.133,0011.062,0011.518,0012.017,00
Operationele kosten 7.367,008.981,009.340,009.834,00
Afschrijvingen 372,00490,00512,00639,00
Bedrijfsresultaat 833,001.252,001.292,001.550,00
Resultaat voor belastingen 719,001.159,001.205,001.454,00
Belastingen 170,00471,00296,00364,00
Cashflow 235,00-17,00-49,003,00
Nettowinst 549,00688,00909,001.090,00

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 3.993,003.837,003.888,004.205,00
Immateriële activa 10.771,0010.904,0010.902,0011.026,00
Financiële activa
Vaste activa 15.143,0014.880,0015.225,0015.582,00
Voorraden 673,00650,00693,00723,00
Debiteuren 1.860,001.732,001.655,001.669,00
Overige vorderingen 16,0025,0021,0018,00
Liquide middelen 386,00360,00309,00316,00
Vlottende activa 3.425,003.314,002.991,003.103,00
Totaal activa 18.568,0018.194,0018.216,0018.685,00
Gewoon kapitaal 6.461,006.685,006.564,006.156,00
Preferent kapitaal -131,83-215,85-264,75-161,56
Aandeel van derden 0,000,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 8.355,008.222,007.860,008.414,00
Kortlopende schulden 3.752,003.287,003.792,004.115,00
Totaal passiva 18.568,0018.194,0018.216,0018.685,00

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 19.10023.50023.30023.357
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 483.080484.590474.920456.400
Winst per aandeel 1,141,421,912,39
Dividend per aandeel 0,841,041,061,24
Cashflow per aandeel 2,583,353,804,17
Intrinsieke waarde per aandeel
Koers-winstverhouding 26,3323,4021,0718,68
Dividend rendement (%) 2,803,132,632,78
Rendement eigen vermogen (%) 8,5010,2913,8517,71
Koers einde boekjaar 30,0233,2340,2444,65

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by VWD Group Crypto data by Crypto Compare