Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel Ageas BRU:AGS, BE0974264930

  • 36,320 22 sep 2020 17:35
  • +0,110 (+0,30%) Dagrange 35,970 - 36,970
  • 494.965 Gem. (3M) 588,4K

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet
Operationele kosten 1.594,801.568,301.484,601.485,10
Afschrijvingen 748,80742,90675,30654,00
Bedrijfsresultaat
Resultaat voor belastingen 434,701.108,201.249,701.432,70
Belastingen 211,90258,20252,80254,50
Cashflow -182,80377,40372,50814,80
Nettowinst 27,10623,20809,10979,20

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa
Immateriële activa
Financiële activa
Vaste activa
Voorraden
Debiteuren
Overige vorderingen
Liquide middelen
Vlottende activa
Totaal activa 104.293,50103.340,80101.686,30109.448,70
Gewoon kapitaal 9.560,609.610,909.411,4011.221,30
Preferent kapitaal 3.254,082.644,842.635,333.134,94
Aandeel van derden 644,40551,302.108,202.259,40
Groepsvermogen 10.205,0010.162,2011.519,6013.480,70
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden
Kortlopende schulden
Totaal passiva 104.293,50103.340,80101.686,30109.448,70

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 12.08011.26011.00910.742
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 216.570209.400203.020198.370
Winst per aandeel 0,133,134,165,14
Dividend per aandeel 2,102,102,200,27
Cashflow per aandeel 1,87-3,464,242,35
Intrinsieke waarde per aandeel 42,1543,9044,2556,31
Koers-winstverhouding 289,3113,019,4510,25
Dividend rendement (%) 5,585,165,600,51
Rendement eigen vermogen (%) 0,286,488,608,73
Koers einde boekjaar 37,6140,7239,3052,68

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by VWD Group Crypto data by Crypto Compare