Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel PROSUS AEX:PRX, NL0013654783

  • 83,200 12 aug 2020 17:38
  • +2,740 (+3,41%) Dagrange 80,080 - 83,200
  • 1.411.404 Gem. (3M) 1,5M

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000) (USD)

  2017201820192020
Omzet 1.835,002.303,002.654,003.330,00
Operationele kosten 1.161,001.411,001.636,002.161,00
Afschrijvingen
Bedrijfsresultaat 2.594,0011.555,004.444,003.812,00
Resultaat voor belastingen 349,0011.394,004.509,003.790,00
Belastingen 11,0037,00258,0075,00
Cashflow 2.257,007.536,00-8.628,002.078,00
Nettowinst 2.606,0011.485,004.307,003.824,00

Balans (x 1.000.000) (USD)

  2017201820192020
Materiële activa 55,0096,00143,00377,00
Immateriële activa 3.185,003.139,002.829,003.013,00
Financiële activa 10.806,0016.806,0019.889,0023.110,00
Vaste activa 14.102,0020.087,0022.881,0026.655,00
Voorraden 94,00139,00148,00213,00
Debiteuren 138,00169,00135,00111,00
Overige vorderingen
Liquide middelen 3.209,0010.809,009.168,008.054,00
Vlottende activa 3.780,0011.493,009.982,009.109,00
Totaal activa 17.882,0031.580,0032.863,0035.764,00
Gewoon kapitaal 11.254,0024.082,0027.117,0029.100,00
Preferent kapitaal 11.194,5824.022,5827.057,5829.018,59
Aandeel van derden 319,00274,00132,00214,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 4.176,004.460,004.034,004.303,00
Kortlopende schulden 2.133,002.764,001.580,002.147,00
Totaal passiva 17.882,0031.580,0032.863,0035.764,00

Overige data

  2017201820192020
Aantal werknemers 11.76614.43515.67720.524
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.188.4501.188.4501.188.4501.628.160
Winst per aandeel 2,199,663,622,35
Dividend per aandeel
Cashflow per aandeel -0,34-0,23-0,02-0,13
Intrinsieke waarde per aandeel
Koers-winstverhouding 18,3826,87
Dividend rendement (%)
Rendement eigen vermogen (%) 23,1647,6915,8813,14
Koers einde boekjaar 66,5363,15

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by VWD Group Crypto data by Crypto Compare