Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel Ackermans & van Haaren BRU:ACKB, BE0003764785

  • 110,700 25 sep 2020 10:31
  • -1,100 (-0,98%) Dagrange 110,700 - 112,000
  • 3.982 Gem. (3M) 24,3K

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 3.658,903.965,064.472,474.277,01
Operationele kosten 3.365,803.666,694.135,544.044,20
Afschrijvingen 293,14282,04337,58370,18
Bedrijfsresultaat 458,97544,09539,85590,25
Resultaat voor belastingen 420,85512,68513,97575,63
Belastingen 54,7957,0272,1961,76
Cashflow 47,86-94,98-169,99372,90
Nettowinst 224,24302,53289,64394,90

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 3.145,393.518,363.848,634.245,26
Immateriële activa 509,37529,09516,54458,45
Financiële activa 1.446,021.513,581.483,231.458,51
Vaste activa 8.523,269.255,489.768,8210.478,70
Voorraden 362,34403,69418,14458,10
Debiteuren 1.166,161.066,151.138,48938,56
Overige vorderingen 24,4319,0329,5225,93
Liquide middelen 754,32637,03513,59887,98
Vlottende activa 4.247,164.192,384.371,584.782,12
Totaal activa 12.875,0613.469,0114.165,4615.301,55
Gewoon kapitaal 3.916,352.972,213.176,453.456,11
Preferent kapitaal 1.145,18-17,48-34,19-64,47
Aandeel van derden 1.133,271.223,061.181,551.225,72
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 2.675,382.477,292.435,213.100,10
Kortlopende schulden 6.277,336.796,467.372,207.519,62
Totaal passiva 12.875,0613.469,0114.165,4615.301,55

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 21.16522.74922.70921.522
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 33.50033.50033.50033.500
Winst per aandeel 6,779,138,7311,92
Dividend per aandeel 2,042,202,320,00
Cashflow per aandeel 19,6516,3812,7917,65
Intrinsieke waarde per aandeel 114,8986,5592,50103,17
Koers-winstverhouding 19,5115,9015,1011,72
Dividend rendement (%) 1,541,521,760,00
Rendement eigen vermogen (%) 5,7310,189,1211,43
Koers einde boekjaar 132,10145,15131,80139,70

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by VWD Group Crypto data by Crypto Compare