Inloggen

Login
 
Wachtwoord vergeten?

Aandeel AB InBev BRU:ABI, BE0974293251

  • 46,340 21 sep 2020 14:42
  • -2,310 (-4,75%) Dagrange 46,175 - 48,360
  • 1.104.571 Gem. (3M) 1,8M

Kerncijfers label premium

voorbeeld

Dit is een Premium-onderdeel

Als Premium-lid krijgt u toegang tot verdieping, analyses en concrete beleggingstips van de IEX Beleggersdesk. Deze specialisten helpen u om met de juiste informatie beleggingsbeslissingen te nemen.

Bekijk meer over Premium

Bent u al IEX Premium-lid? Log dan hier in.

Sectorvergelijking label premium

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000) (USD)

  2016201720182019
Omzet 46.249,0057.298,0055.299,0053.204,00
Operationele kosten 27.410,0032.680,0031.413,0031.577,00
Afschrijvingen 3.477,004.276,004.260,004.657,00
Bedrijfsresultaat 7.913,0015.130,0012.338,0016.958,00
Resultaat voor belastingen 4.334,0011.075,008.530,0012.776,00
Belastingen 1.613,001.920,002.839,002.786,00
Cashflow 764,002.280,00-3.247,00-189,00
Nettowinst 1.241,007.996,004.368,009.171,00

Balans (x 1.000.000) (USD)

  2016201720182019
Materiële activa 27.522,0027.184,0025.910,0027.544,00
Immateriële activa 181.101,00186.814,00178.142,00170.566,00
Financiële activa 4.406,005.363,006.244,005.971,00
Vaste activa 215.320,00222.166,00213.822,00207.834,00
Voorraden 3.913,004.119,004.234,004.427,00
Debiteuren 5.105,005.285,004.747,004.409,00
Overige vorderingen 1.112,001.616,001.449,001.708,00
Liquide middelen 14.238,0011.776,007.161,007.330,00
Vlottende activa 43.061,0023.960,0018.281,0028.814,00
Totaal activa 258.381,00246.126,00232.103,00236.648,00
Gewoon kapitaal 71.339,0072.585,0064.486,0075.722,00
Preferent kapitaal 32.749,0033.815,0025.605,0031.152,00
Aandeel van derden 10.086,007.635,007.418,008.831,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 136.841,00129.695,00125.740,00117.254,00
Kortlopende schulden 40.116,0036.211,0034.459,0034.841,00
Totaal passiva 258.381,00246.126,00232.103,00236.648,00

Overige data

  2016201720182019
Aantal werknemers 206.633182.915172.603171.915
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.608.2401.608.2401.608.2401.608.240
Winst per aandeel 0,815,252,835,92
Dividend per aandeel 3,603,601,801,80
Cashflow per aandeel 6,299,599,128,33
Intrinsieke waarde per aandeel 40,0340,8137,9344,85
Koers-winstverhouding 130,8521,2720,3912,28
Dividend rendement (%) 3,403,223,122,48
Rendement eigen vermogen (%) 1,7411,026,7712,11
Koers einde boekjaar 105,99111,6957,7072,71

Gerelateerde video's

Ook interessant voor u

 
Quotedata: Amsterdam realtime by Euronext, other realtime by Cboe Europe Ltd.   US stocks: by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15min delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by VWD Group Crypto data by Crypto Compare